Latviski По-руссски

Ārstnieciskās bankas

Ārstnieciskās bankas tiek izmantotas osteohondrozes, reimatoīdā artrīta, impotences, prostatīta, nefrīta ārstēšanai, gadījumā, ja ir nierakmeņi, menstruālie traucējumi, hipertonija, bronhiālā astma, bezmiegs, galvassāpes, sejas nerva neirīts,  celulīts, kā arī kosmētiskajiem mērķiem sejas masāžai. Divpadsmit banku komplekts, no kurām sešām ir magnētiskie uzgaļi:

  • elastīgs pagarinātājs un uzmava dinamiskās masāžas veikšanai, kā arī banku pastāvīgai likšanai uz muguras;
  • sūknis gaisa atsūknēšanai no bankas.

Informācija par masāžas bankām ar sūkni. Gaiss no masāžas bankas tiek izsūknēts ar speciālu sūkni, kas rada negatīvu spiedienu – vismaz 0,06 MPa uz 10 pilnām spiešanas reizēm.

Vakuuma efekts, ko rada banka, kad no tās izsūknē gaisu, veicina asinsrites aktivizēšanu, osmotiskā spiediena normalizēšanu šūnām, skābekļa un barības vielu nonākšanu audos un orgānos.

Magnētiskais lauks, kuru veido magnēts (2500 gausi), kas atrodas bankā, iekļūst audos dziļumā no 6 līdz 9 cm. Šis lauks uzlabo asinsriti un aktivizē vielmaiņu šūnu līmenī, kā arī palielina skābekļa saturu asinīs, pastiprina skābekļa pieplūdi sirds muskulī un galvas smadzenēs, tādējādi kopumā palielinot organisma aizsargfunkcijas un atjaunošanās īpašības. Magnēta asais metāla konuss iedarbojas uz punktu līdzīgi akupunktūras adatai, taču tas neiekļūst ādā. Masāžas bankas ar magnētiem apvieno akupunktūras, vakuumterapijas un magnētiskās terapijas efektu.

Iedarbojoties uz akupunktūras punktiem, kas savstarpēji saistīti ar dažādiem orgāniem un sistēmām, notiek enerģētiskā līdzsvara atjaunošanās organismā. Refleksoterapijai faktiski nav pretindikāciju, tā neizraisa blaknes, to var pielietot kā patstāvīgu ārstēšanas un profilakses metodi vai arī kopā ar citām ārstnieciskām metodēm.

Pretindikācijas:

  • grūtnieces drīkst lietot tikai ārsta uzraudzībā
  • slimnieki ar kardiostimulatoru
  • hemofilijas, trombicitopēniskās purpuras slimnieki
  • aizliegts lietot uz atklātas brūces virsmas
  • slimniekiem ar palielinātu ādas jūtīgumu lietojot bankas jābūt piesardzīgiem.