JEBKURAS PAKAS PIEGĀDE TIKAI 2 EIRO
Latviski По-руссски

Turmalīns ir vienīgais minerālis uz Zemes, kuram ir ilgmūžīgs enerģijas avots (Saule). Tādēļ to dēvē par enerģijas tīrradni jeb elektrisko akmeni.

Turmalīna izstrādājumi

Mūsdienu pētījumi liecina, ka turmalīns ir vienīgais kristāls starp visiem uz Zemes esošajiem minerāliem, kuram ir pastāvīgs elektriskais lauks. Neprasot nekādus papildus pūliņus un cilvēku palīdzību, pēc saules enerģijas absorbēšanas uz turmalīna virsmas rodas elektriskais lādiņš.

Vienlaicīgi turmalīns izstaro infrasarkanos starus, gaisa vitamīnus, tas aktivē šūnas, līdzsvaro biostrāvu, ir mikroelementu u.tml. avots, kalpodams kā reti sastopams dabas dāvāts atveseļošanas resurss.

Turmalīna izdalāmie negatīvie joni, pastāvīga mikrostrāva 0,06mA, 14-15 mikronu gari infrasarkanie stari, virpuļlauki un mikroelementi ir ļoti veselīgi cilvēkam un videi, kurā viņš dzīvo.

Lietojot turmalīna izstrādājumus, pa tā virsmu plūstošā 0,06 mA mikrostrāva atjauno un balansē organisma biolauku, izstarotie negatīvie joni balansē cilvēka iekšējo vidi un veicina organisma iekšējās vides sārmošanu; izdalāmie infrasarkanie stari, kuru garums ir 14-15 mikroni, palīdz paplašināt asinsvadu un limfātiskos kapilārus, stimulēt asinsriti, aktivizēt šūnas enerģētiku, paātrināt vielmaiņas procesu u.c.

Tādēļ izstrādājumi, kas satur turmalīnu, spēj kardināli uzlabot cilvēka veselības stāvokli šūnu un molekulārajā līmenī, nostiprināt imūnās sistēmas funkcijas, tādējādi panākot veselības stiprināšanas efektu un palīdzot atbrīvoties no daudzām slimībām.